Історія

У травні 1987 року було створене єдине в Садгірському районі м. Чернівців професійно-технічне училище № 9. Базовим підприємством виступав Чернівецький радіотехнічний завод. За допомогою заводу були обладнані сучасним устаткуванням токарна, фрезерна та радіотехнічна майстерні.

На даний час парк токарних та фрезерних станків, у тому числі з числовим програмним забезпеченням – найкращий в Чернівецькій області.

В лютому 2009 року Чернівецьке професійно-технічне училище перейменоване на Чернівецький професійний машинобудівний ліцей.

За час існування навчального закладу підготовлено понад 8 тисяч кваліфікованих робітників, проводиться підготовка і перепідготовка робітничих кадрів.

Співпрацюють з ліцеєм підприємства-замовники кадрів: ВАТ «Денисівка», ТзОВ «Соляріс», ОКП «Інватранс», СТО «Шалогон», ЗАТ «Електро», ПП Кавуля С.В.

Ліцей тісно співпрацює з Чернівецьким обласним центром зайнятості.

Для забезпечення потреб професійного навчання заклад має 22 кабінети, з них 10 кабінетів професійно-технічного циклу, 9 майстерень, 3 лабораторії, два комп’ютерні класи, гуртожиток, автодром, спортивний зал, стадіон, бібліотеку, актовий зал, три легкових та три вантажних автомобілі.

Викладацький склад високопрофесійний. З двадцяти трьох майстрів виробничого навчання дев’ять мають вищий розряд та І-ІІ категорію. З двадцяти одного викладача – четверо  удостоєні педагогічного звання «Старший викладач», четверо – «Викладач-методист».

Наполеглива праця педагогів високо оцінена державою: двоє педагогічних працівників нагороджені нагрудним знаком «А.С.Макаренко», одинадцять – нагрудним знаком «Відмінник освіти України», дев’ятеро грамотами Міністерства освіти і науки України.

Учні ліцею досягають успіхів як у навчанні, так і у обласних конкурсах художньої самодіяльності, спортивних змаганнях. Так, неодноразово учні ліцею займали призові місця у обласному конкурсі «Авторської пісні», «Чисті роси».

Дипломом ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності слюсарів з ремонту автомобілів  нагороджений учень ліцею Желик Максим.

Дипломом ІІІ ступеня Міжнародного мовно-літературного учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка нагороджений учень ліцею Осачук Олександр.

Шість учнів ліцею входили до збірної області учнів ПТНЗ, яка стала бронзовим призером Всеукраїнських змагань з волейболу серед учнів ПТНЗ України.

П’ять учнів ліцею в складі збірної області учнів ПТНЗ зайняли призове місце у Всеукраїнських змаганнях з футзалу.

Працюють в ліцеї і наші випускники: Калетник Р.В. – заступник директора з НМР, Костинюк О.Е. – заступник директора з ВР, Харіна М.І., Доніка О.В., Марчук А.М. – майстри виробничого навчання, Кушнірюк Л.В. – вихователь.

На сьогодні Чернівецький професійний машинобудівний ліцей готує кваліфікованих робітників за професіями:

  •  слюсар з ремонту автомобілів; водій автотранспортних засобів (категорії «В» і «С»);
  •  оператор комп’ютерного набору; електромеханік з обслуговування та ремонту лічильно-обчислювальних машин;
  •  електрогазозварник;
  •  верстатник широкого профілю.

Основна мета нашого закладу – розвивати здібності, інтереси, професійну кваліфікацію, адже якими б не були досконалими інструменти, завжди буде потрібна людина з «розумними» руками!

Адреса

  58020, м. Чернівці, вул. Хотинська, 47 "Д"

  (0372) 54-63-02,

54-63-86

  chpml@ukr.net

Ми на мапі

Корисні посилання

  • mon social share
  • ippo1
  • ptoinua
  • nmcpto1
  • chmr
  • choda
  • ppressa