До нас завітали учні закладів загальної середньої освіти міста Чернівці: гімназій №3, №13, №17, №19 та ліцею №21. Також ми щиро раділи гостям з Іспасу та Берегомету.
Майбутні абітурієнти мали можливість ближче познайомитися з життям ліцею: оглянути навчальні кабінети й майстерні, поспілкуватися з педагогами та студентами, а також побачити цікаві майстер-класи, підготовлені нашими здобувачами освіти.
Особливо приємно, що серед гостей були й діти наших колишніх учнів. Це свідчить про довіру до ліцею та продовження гарних освітніх традицій.
Щиро дякуємо всім, хто завітав до нас сьогодні! Сподіваємося, що ця зустріч допоможе вам зробити правильний вибір, і зовсім скоро ми побачимо багатьох із вас у стінах нашого ліцею вже як наших студентів.





















